Strona Główna | O nas | Regulamin | Dostawa | Kontakt | Moje konto
Środa, 13 Listopada 2019  
AGD - SZLEM : : Strona głowna >> Ekologiczna firma
Wyszukiwarka
Produktów
Wyszukiwanie
zaawansowane
EKOSZLEM         
 
     Każdego roku w Polsce przybywa ogromna ilość śmieci i odpadów. Jednak część z nich można ponownie wykorzystywać a nie składować na wysypiskach. Dlatego też nasza firma postanowiła, że będziemy starać się w maksymalnym stopniu wykorzystywać materiały, które mogą zostać ponowniu użyte oraz eliminować w jak największym stopniu używanie materiałów trudnych do przetworzenia. Przede wszystkim staramy się ograniczyć zużycie tworzyw sztucznych i stosować materiały z odzysku, które następnie mogą zostać ponownie przetworzone.
 
Jak to robimy?
 
Do pakowania Państwa towaru staramy się używać jak najwięcej kartonów, w których otrzymaliśmy towar od różnych firm. Każdy karton, który jest w dobrym stanie i nie zniszczony oczekuje na przesyłkę natomiast reszta zostaje złożona i oddana na makulaturę.

Do zabezpieczenia towaru w środku pudełka staramy się używać jak najmniej tworzyw sztucznych w postaci folii lub styropianu a w zamian stosujemy pomięte gazety, kawałki kartonu i papierowe wiórki.

Po otrzymaniu zamówienia zarówno papier jak i kartony mogą Państwo ponownie wykorzystać lub oddać na makulaturę co pozytywnie wpłynie na nasze środowisko.
 
Bądźmy Eko!!!
 
 
 
 
 
 
 
 
Copyright © AGD SZLEM Sklep internetowy Made by INVENTCOM