Strona Główna | O nas | Regulamin | Dostawa | Kontakt | Moje konto
Czwartek, 26 Kwietnia 2018  
AGD - SZLEM : : Strona głowna >> Regulamin
Wyszukiwarka
Produktów
Wyszukiwanie
zaawansowane
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO www.szlem.pl 
  
I. Inforamcje ogólne
 
Właścicielem sklepu internetowego www.szlem.pl jest firma:

Szlem Sp z .o.o
ul. Przy Forcie 14 B,
32-085 Modlnica
NIP 677-21-81-111
 
Kupującym w sklepie internetowym szlem.pl może być wyłącznie pełnoletnia osoba fizyczna lub przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą w jakiejkolwiek formie przewidzianej prawem.
 
Warunkiem złożenia zamówienia w sklepie internetowym przez Kupującego jest zapoznanie się z niniejszym regulaminem i akceptacja jego postanowień w czasie realizacji zamówienia.
 
II. Zasady zamawiania
 
Zamówienia mogą być składane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu poprzez witrynę www.szlem.pl lub faksem.
 
Zamówienia składane faksem są dostępne tylko dla firm i instytucji.
 
Na każdy sprzedany towar wystawiamy fakturę.
 
Kupujący ma prawo do wglądu w swoje dane, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia oraz wyraża zgodę na ich przetwarzanie w celach związanych z realizacji zamówienia.

Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza.
 
III. Ceny
 
Wszystkie ceny podane w sklepie internetowym www.szlem.pl są cenami brutto (zawierają podatek VAT).
 
IV. Formy płatności
 
Przelew na nasze konto
 
Po skompletowaniu zamówienia, otrzymają Państwo maila z informacją o numerze konta. Przesyłka zostanie wysłana gdy należność wpłynie na nasze konto.

Płatność za pobraniem

Po skompletowaniu zamówienia, paczka zostanie wysłana pod wskazany adres w zamówieniu.
 
Opcja ważna tylko w przypadku przesyłek gdzie kwota pobrania nie przekracza 2000 zł.
 
Płatność przy odbiorze
 
Opcja dostępna przy odbiorze osobistym w siedzibie firmy.
 
Więcej informacji dostępnych w zakładce "Dostawa i płatności".
 
V. Dostawa i transport
 
Przesyłka krajowa
 
Przesyłki krajowe dostarczane są tylko i wyłącznie przy pomocy firm kurierskich.
 
Czas doręczenia dla tej formy transportu wynosi 1-2 roboczych.
 
Przesyłka miejska (Kraków)
 
Przesyłki miejskie są realizowane naszym własnym transportem. Po skompletowaniu zamówienia skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia miejsca i czasu dostawy.
 
Przesyłki zagraniczne
 
Czas doręczenia dla tej formy transportu wynosi 2-5 roboczych.
 
Warunki oraz ceny dla tej formy dostawy są ustalane indywidualnie do każdego zamówienia.
 
Więcej informacji na temat dostaw oraz cennik znajduje się w zakładce "Dostawa i płatności".
 
VI. Reklamacje i zwroty
 
25 grudnia wchodzi w życie Ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta, która wiele zmienia w relacjach pomiędzy sprzedającymi a kupującymi. Dlatego też poniżej znajdziecie Państwo Regulacje obowiązujące do 24.12.2014 oraz nowe regulacje obowiązujące od 25.12.2014. Nowa ustawa zastępuje dotychczasowe ustawy:
Ustawa o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r.
Ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r.

Regulacje obowiązujące do 24.12.2014:

Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. Nr 22, poz. 271) Art. 2 punkt 2, w terminie dziesięciu dni od otrzymania zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.
 
Zwrot towaru jest możliwy tylko wówczas, gdy towar jest sprawny, nieuszkodzony, kompletny, nie nosi śladów użytkowania i pozostaje w oryginalnym opakowaniu jeśli takie posiada.
 
Zwracany towar należy odesłać razem z fakturą oraz oświadczeniem zwrotu, w oryginalnym nieuszkodzonym opakowaniu jeśli produkt takie posiada.
 
Zwracany towar należy odesłać na własny koszt, dlatego też nie przyjmujemy żadnych przesyłek odsyłanych do naszej siedziby na koszt odbiorcy.
 
Po spełnieniu wszystkich powyższych warunków Szlem Sp. z o.o. gwarantuje zwrot kwoty zgodnie z art.7 ust.3 zd.4 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny. Pieniądze zostaną zwrócone zgodnie z powyższą Ustawą w ciągu 14 dni przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego.
 
Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje gdy produkt posiada uszkodzenia zewnętrzne, mechaniczne. Przed odebraniem przesyłki z od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. Ważny jest stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody.
 
Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze od kuriera jest warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia lub okradzenia przesyłki w transporcie.

Regulacje obowiązujące od 25.12.2014:

Wszystkie regulacje opisane w tym regulaminie są oparte na podstawie Ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. Najważniejsze informacje zostały zamieszczone poniżej.

VII. Promocje

Promocje stałe
 
Program lojalnościowy "Szlemik".
- za każdą wydaną złotówkę otrzymujecie Państwo 1 punkt "Szlemik"
- punkty sumują się i po każdym zakupie dodawane są do Państwa konta
- po przekroczeniu pewnego poziomu otrzymujecie Państwo rabat, który jest naliczany przy następnych zakupach
- rabaty są przyznawane na stałe
- aby zbierać punkty "Szlemik" konieczna jest rejestracja konta
- punkty Szlemik oraz Rabaty za duże zakupu sumują się
- punkty przyznawane są za towar, który znajduje się aktualnie w magazynie oraz domawiany w przypadku zapotrzebowania na większą ilość. W drugim przypadku warunkiem jest potwierdzenie przez pracownika www.szlem.pl o realizacji dodatkowego zamówienia. Gdy dodatkowe zamówienie nie może być zrealizowane lub może być tylko częściowo Klient otrzymuje punkty za ilość, która została  dostarczona.
- gdy stan magazynowy jakiegoś towaru jest dodatni ale np. z powodu uszkodzeń nie zostanie on Państwu dostarczony, to mimo tego punkty Szlemik za dany towar zostają doliczone do Państwa konta
 
Rabaty za duże zakupy
- dokonując dużych jednorazowych zakupów w naszym sklepie internetowym otrzymujecie Państwo atrakcyjne rabaty
- punkty "Szlemik" oraz Rabaty za duże zakupu sumują się
- rabaty są naliczane również w przypadku zamawiania faxem oraz przy zakupach bez zakładania konta
- www.szlem.pl zastrzega sobie możliwość zmiany wysokości progów rabatowych oraz wartości samych rabatów
 
Promocje czasowe
 
- promocje czasowe mają zawsze określony czas trwania
- mogą one dotyczyć zarówno ceny produktu jak i dodatkowych rabatów w postaci niższych progów rabatowych lub większej ilości punktów "Szlemik"
- szczegółowe informacje oraz zasady aktualnej promocji mozna znaleźć w aktualnościach
 
VIII. Postanowienia końcowe
 
Dane Klientów sklepu będa wykorzystywane tylko do realizacji zamówień i prowadzenia statystyk sprzedaży. Nie będą one udostępniane żadnym firmom ani osobom trzecim. Będą przechowywane w sposób uniemożliwiający dostęp osobom niepowołanym, zgodnie z "Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych", DU nr 133 poz. 883.
 
Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu szlem.pl nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie poprzez sklep internetowy, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu.
 
Dokładamy wszelkich starań aby opisy produktów umieszczonych w sklepie były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie opisu danego towaru, lub nagłą zmianę wyglądu i właściwości przez jego producenta. W ciągu 14 dni od daty zakupu Klient ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

W sprawach nie uregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz inne obowiązujące przepisy prawa.
 
Regulamin określa zasady zakupów w sklepie www.szlem.pl. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w regulaminie.
Copyright © AGD SZLEM Sklep internetowy Made by INVENTCOM